Ultimate Plan

U-Plan jest najlepszym wyborem dla firm, które wiedzą, że człowiek jest najważniejszym ogniwem firmy. Dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dostęp do kompleksowej pomocy psychologicznej w rozszerzonej formie oraz otrzymywać raporty o kondycji psychicznej swojej kadry oraz mieć wsparcie dla działu HR.

 

Psychologia biznesu
benefit pracowniczy
  • Wsparcie obejmuje konsultacje stacjonarne, online przez wideorozmowy oraz porady tekstowe. Pracownicy mogą korzystać z pomocy psychologicznej w pełnym wymiarze: terapii indywidualnych, konsultacji, porad psychologa dziecięcego oraz mediacji par/małżeństw.

  • Dodatkowym atutem jest comiesięczny raport o kondycji psychicznej kadry, który jest ogromnym wsparciem w procesach zarządzania kadrą. Raport jest realizowany w formie anonimowej z poszanowaniem prywatności pracowników. Raport ma wyrażać nastroje społeczne, morale załogi korzystającej z pomocy oraz dane ilościowe. Raport ma pomagać w podejmowaniu decyzji menadżerskich. W raporcie będą przedstawiane propozycje konkretnych działań w celu poprawy relacji, stosunków i nastrojów.

  • Oferta obejmuje również kwartalne spotkania rozwojowe dla pracowników. Na sesjach rozwojowych pracownicy mają możliwość wyznaczenia sobie celów, i ewaluacji dążenia do nich. Sesje rozwojowe mają za zadanie rozwijać zaangażowanie, motywację i poczucie spełnienia.

  • Ponadto oferta zawiera wsparcie działu HR w formie analizy psychometrycznej. Polega ona na wykorzystaniu profesjonalnych testów psychologicznych dostępnych wyłącznie psychologom w celu opracowania profilów psychologicznych pracowników. Na podstawie analizy danych psychometrycznych jesteśmy w stanie zaproponować lepsze dopasowanie pracowników do stanowisk, by lepiej był wykorzystywany potencjał drzemiący w pracownikach.

 

  • Sesje na żywo realizowane będą w gabinecie psychologa lub gabinecie udostępnionym przez zakład pracy w godzinach 12:00-18:00

  • Wsparcie online realizowane jest w godzinach 8:00-20:00

  • Porady tekstowe realizowane są od 7:00 do 22:00

  • Istnieje możliwość elastycznego dopasowania oferty w oparciu o wybrane komponenty.

  • Porady online realizowane są za pośrednictwem portalu mojpsychologonline.pl co pozwala całkowicie zautomatyzować proces umawiania się na wizyty. Pracownicy samodzielnie umawiają się z wybranym przez siebie psychologiem/terapeutą za pomocą interaktywnego kalendarza dostępnego w witrynie mojpsychologonline.pl

zamów plan Ultimate

lub zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb twojej firmy

pomoc psychologa